Hakkımızda

“MKE Medya olarak, yaptığımız her şeyin doğru olduğunu düşündüğümüz biçimde, tutku ve bağlılıkla yaparız.”

Biz yenilikçi insanlardan oluşan bir dijital ajansız. 2012 yılından bugüne müşterilerimizin beklentilerinin ötesinde, çizgi ötesi web siteleri tasarlıyor ve mobil uygulamalar,  kurumsal kimlik çalışmaları, sosyal medya yönetimi, SEO ve reklam pazarlaması, e-posta hizmetleri  gibi alanlarda destek veriyoruz.

MOTİVASYONUMUZ

1.  Bizim en büyük motivasyonumuz;  müşterilerimizin bize olan güvenidir. Profesyonel bir anlayışla sunduğumuz dijital hizmetlerde kusursuz müşteri memnuniyeti anlayışı içinde çalışmakta ve müşterilerimizin gözünde kazandığımız güven duygusu ile daha büyük hedeflere ilerliyoruz.

2.  Markaları müşterileri ile buluşturmak ve başarılı şekilde büyümelerine öncülük etmeyi seviyoruz.

3.  MKE Medya, zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye ve dahil olduğu projelerin her birinde en iyi sonuçları elde etmeye adanmış bir çalışma ekibine sahip olması ile karakterizedir. Projelerimizin her biri, azami özen ve özveri ile işlenir ve geliştirilir.

MİSYONUMUZ

MKE Medya olarak, kendimize etkin bir iletişim ve satış aracı olarak dijital dünyanın sunduğu tüm olanakları, müşterilerimizin keşfetmesine yardımcı olmayı misyon edindik. Müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaya yönelik çözümler üretmek, eylemlerimizin temelini oluşturur.

VİZYONUMUZ

Bize güvenen müşterilerimizin arzu edilen ve hedeflenen başarıya ulaşmalarını sağlamak. Sürekli değişen dijital trendleri yakından takip ederek, dijital hizmetlerin her alanında öncü bir ajans olmak.